Asterias Aparthotel - Panteli
37.15135, 26.86238Gelegen op ongeveer 900 meter afstand van Vromolithos, Asterias Aparthotel Panteli biedt 6 kamers. Tijdens uw verblijf in dit aparthotel wordt u uitgenodigd om het Oorlogsmuseum van Leros in de buurt te ontdekken. Op circa 2 km afstand kunt u de Τower Bellenis bereiken.
Locatie
De accommodatie in Panteli heeft een privé ligging op 12 minuten afstand van Leros Municipal. Kéfalos is 25 km van een aparthotel.
Kamers
De kamers hebben een patio en een balkon, evenals koffie- en theevoorzieningen voor uw gemak. Ze zijn voorzien van een apart toilet en een douche, evenals een haardroger en handdoeken. Ze kijken ook uit op de zee.
Eten en Drinken
In de visbar van dit hotel in Panteli kunt u zich ontspannen en tot rust komen. Taverna Paradisos verwent gasten met Griekse maaltijden en ligt slechts een kort ritje van de accommodatie in Panteli.
Zaken en Recreatie
Toegang tot een zonnedek en een zonneterras van dit pand in Panteli is tegen betaling verkrijgbaar.
Kamers en beschikbaarheid
Max:6 personen
Essentiële informatie over Asterias Aparthotel
💵 Laagste kamerprijs | 110 € |
📏 Afstand tot het centrum | 200 m |
✈️ Afstand tot de luchthaven | 8.7 km |
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven | Luchthaven Leros Municipal, LRS |
Locatie
- Bezienswaardigheden
- In de buurt
- Restaurants
- Hotels in de omgeving
Beoordelingen van Asterias Aparthotel
Anthony
Positief beoordeeld voor moderne kamers met groot balkon, prachtig uitzicht en handige keukenfaciliteiten op een perfecte en mooie locatie op loopafstand van alles wat we wilden bezoeken.
Jan
Bedankt voor een ontspannend verblijf. Een beetje klein hotel op een wonderlijke locatie dicht bij alles. Veel verbijsterend lekker eten bij het ontbijt. Luchtige kamers met 2 badkamers, een mooi balkon en een keuken, gratis parkeergelegenheid.
Gijs
onze kamer had een wonderlijk comfortabel bed en geweldig uitzicht. het ontbijt was heerlijk met enorm veel verschillende fantastische gerechten. de locatie was uitstekend, korte wandeling naar the view.
Johannes
Dit leuke kleine hotel ligt in een modern gebied. Het heeft zeer ruime kamers met niet alleen een groot terras, maar ook een prachtig uitzicht. Ik heb heerlijke ontbijten met een geweldig uitzicht gehad. Geen klachten, ik raad u ten zeerste aan en zou hier zonder twijfel weer willen logeren. ❤️❤️
Gerard
De kamers zijn super ruim en schoon, en je kunt er gratis parkeren 🚗 De medewerkers zijn echt heel behulpzaam. De locatie is echt prachtig, vlakbij The View.
Peter
Locatie was top! We konden ontbijten op het terras, slechts op een paar minuten afstand van The View. En je bent ook vlakbij het strand, restaurants en winkels. 🏖️
Caspar
De locatie van deze plek is geweldig, met een verbazingwekkend goede ligging en toch dichtbij het centrum, op slechts 5 minuten lopen.
Linde
De kamers zijn modern en hebben een mooi balkon met schitterend uitzicht. De locatie is dichtbij het strand en verschillende uitstekende restaurants. We hebben genoten van een lunch bij Maestro Symfonia Gevseon, net om de hoek.
Veelgestelde vragen over Asterias
Toeristen uit Nederland logeren vaak in deze accommodaties. Ideeën voor uw toekomstige reizen.
Villa Loukia: | 5 beoordelingen | 80.41€ / nacht
Meronas Eco House: 115.54€ / nacht
Archontiko Athina: | 16 beoordelingen | 67.47€ / nacht
Vederi Estate: | 13 beoordelingen | 238.47€ / nacht